10 důvodů, proč kupovat byty od NOVA ET VETERA

Možná jste právě začali uvažovat o koupi nemovitosti, nebo už nějakou dobu aktivně hledáte, zde je 10 důvodů, proč by pro Vás mohly být naše byty tím správným řešením:

  1. Rekonstrukce špičkové úrovně: Všechny naše byty podstoupily komplexní renovaci ve vysokém standardu, který zahrnuje výměnu příček, elektrické instalace, podlahy, koupelny, štuky, malby, obklady, a dokonce i kuchyně.
  2. Unikátní kuchyňský design: Každá bytová jednotka má kuchyňskou linku, která byla navržena speciálně pro konkrétní jednotku. Součástí našeho standardu je také vestavěné kuchyňské spotřebiče.
  3. Výhodné ceny: Naše byty nabízíme za průměrně o 25 % nižší cenu než nové projekty ve stejné lokalitě.
  4. Servis ve více světových jazycích: Našim klientům poskytujeme kompletní servis v češtině, angličtině, slovenštině, ruštině, španělštině a vietnamštině.
  5. Koupě bez RK: Nejste nuceni spoléhat na makléře. U nás koupíte nemovitost přímo, bez provizí a skrytých poplatků.
  6. Individualizace designu: V případě výběru bytu v předprodeji můžete ovlivnit konečný design podlah, obkladů a kuchyně. Tato služba je zcela bezplatná.
  7. Okamžitý přesun: Každý z našich bytů je připraven k okamžitému nastěhování. Ušetříte si starosti s organizací dodavatelů a čekáním na materiály.
  8. Důvěryhodný partner: Jsme uznávaným a spolehlivým prodejcem v České republice. Od roku 2021 jsme prodali více než 200 bytů.
  9. Právní jistota: Každý z našich bytů prošel důkladnou právní kontrolou, což vylučuje možnost jejich nákupu v aukcích nebo z důvodu exekuce.
  10. Komplexní servis pro klienty: Naši klienti mají přístup k široké škále doplňkových služeb. Pokud jste investorem, pomůžeme vám najít vhodného nájemce, zajistíme správu vaší nemovitosti a uzavřeme nájemní smlouvu ihned po předání klíčů. Rodiny, které si byt pořizují pro vlastní potřebu, ocení možnost zakoupit vestavěný nebo na míru vyrobený nábytek již při rezervaci.

Náš tým disponuje technickými znalostmi v různých oblastech spojených se stavebnictvím, architekturou, designem interiérů, financemi a právem. Navíc udržujeme důvěrné vztahy s odborníky, dodavateli a subdodavateli, což zajišťuje efektivitu a bezproblémový průběh projektů pro naše klienty.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.