Jak NOVA ET VETERA Renovuje Byty za 45 Dní

Renovace bytů může být časově náročným a nákladným procesem, který mnoho lidí odradí od koupě nemovitosti. Nicméně, NOVA ET VETERA přichází s inovativním přístupem, který umožňuje kompletní rekonstrukci bytů během pouhých 45 dní. Jak to děláme?

Každý rok se naším cílem stává kompletní rekonstrukce alespoň 100 bytů. Každý projekt je veden podle přísných standardů, což nám umožňuje dodržet stanovený harmonogram a zároveň nekompromitovat kvalitu práce. Jakmile začneme, prvním krokem je úvodní demolice, následovaná stavbou nových příček, instalací nových elektrických rozvodů, vodovodního a kanalizačního systému, a vyrovnáním podlah a stěn podle aktuálních potřeb. Tento proces je pečlivě koordinován našimi designéry a interiérovými architekty, kteří vypracují originální plán pro každý byt. Tento plán zahrnuje výběr podlahových materiálů, obkladů, designu kuchyně, výběr barev stěn a standardy vestavěných spotřebičů.

Zdá se, že 45 dní je velmi krátká doba pro takovou renovaci, a tak se ptáte, jak je to možné, aniž by došlo ke snížení kvality? Klíčem k našemu úspěchu je naše interní týmy stavitelů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v různých oblastech stavebnictví. Elektrikáři, instalatéři, obkladači, truhláři a malíři pracují výhradně na našich projektech, což znamená, že jsou plně seznámeni s našimi vysokými standardy kvality a rychlosti provedení prací.

Navíc používáme sofistikovaný softwarový systém pro plánování harmonogramů výstavby a efektivní logistiku stěhování stavebníků různých profesí mezi našimi projekty. Důležitým aspektem je také dodávka materiálu na staveniště. Materiály, které mají vliv na vzhled a kvalitu bytů, jako jsou obklady, baterie, umyvadla a osvětlení, jsou skladovány v našich interních skladech umístěných v centrálních částech měst. Obecné stavební materiály jsou dodávány od našich důvěryhodných dodavatelů přímo na staveniště, a to tak, aby byly k dispozici právě včas.

I když máme pro každý byt připravený plán a návrh, dáváme našim klientům možnost bezplatné úpravy návrhu podle vlastních představ po rezervaci bytu ve fázi rekonstrukce. To znamená, že mohou upravit návrhy na podlahy, koupelny a kuchyně dle svých individuálních představ a potřeb. Pokud jste tedy hledáte byt, který by byl rychle k dispozici, ale zároveň splňoval vaše nároky na kvalitu a design, kontaktujte nás a dozvíte se více o našich projektech ve fázi výstavby. NOVA ET VETERA přináší nový standard v oblasti renovace bytů a nabízí rychlé, kvalitní a individuálně přizpůsobitelné řešení pro své klienty.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.