Karel Zheng technologickým poradcem

Rychlý růst v objemu a komplexnosti zakázek nás motivuje, abychom pokračovali ve zlepšování efektivity našich procesů – jak interních, tak i chytrého managementu rekonstrukcí v různých městech. Je nezbytné, abychom digitalizovali naše skladové hospodářství, vytvořili lepší postupy v logistice a zásobování staveb, nasadili pokročilé CRM pro řízení naších interních postupů a v neposlední řadě zdokonalovali algoritmus na určení optimálních výkupních a prodejních cen nemovitostí. Řešení všech těchto otázek vidíme v softwaru a digitální transformaci, se kterou nám pomáhá Karel.

Karel je vzděláním matematik, působil v poradenské společnosti BCG, založil softwarovou společnost Accomango a teď je venture investor do rychle rostoucích softwarových firem ve fondu KAYA.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.