NOVA ET VETERA rychle roste! Hledáme kolegy, kteří porostou s námi! UPDATE: POZICE JSOU UZAVŘENÉ

Máte zájem rozvíjet svojí kariéru v dynamické, rychlerostoucí společnosti? Máte proklientský přístup, týmový duch a nebojíte se nových výzev? 

Tým NOVA ET VETERA řídí a vyvíjí technologickou platformu, která koordinuje nákup nemovitostí, jejích rekonstrukci, efektivně alokuje řemeslníky, zásobuje stavby materiálem a vytváří jedinečný interiér v každém bytě. Aktuálně zvládáme přes 100 projektů, což nás řadí mezi největší dodavatele zrekonstruovaných bytů na český trh nemovitostí. Více o nás si můžete přečíst v nedávném článku CzechCrunch.

Jsme rozmanitý, motivovaný a kreativní tým. Naše klienty dokážeme obsloužit v 8 jazycích, ale v kanceláři komunikujeme převážně česky. Spolupráce je klíčová pro náš úspěch, proto hledáme kolegy, se kterými budeme sdílet naše firemní hodnoty a podílet se na transformaci realitního trhu.  

Project Coordinator  – full time – od 06/2023 – Full Job Description 

Office Manager – full time  – od 06/2023  – Full Job Description

Architect – full time / part time – оd 06/2023  – Full Job Description

Jr. Sales Representative – full time / part time – оd 07/2023 – Full Job Description

Pokud se chcete dozvědět více o konkrétní pozici, neváhejte dorazit k nám do kanceláře na nám. Jiřího z Poděbrad 6 na neformální intro u kávy. Budeme rádi když nám pošlete vaše CV a krátké představení na hr@novaetvetera.cz nebo na WhatsApp +420777105567.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.