Nová kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad

Od založení společnosti Vítězslavem a Aldarem na konci roku 2020 se kancelářský team ztrojnásobil. Díky tomu se také zvýšil počet klientů a obchodních partnerů, kteří k nám chodí na jednání. Naše útulná ale malá kancelář v přízemním bytě 2+kk nám tak přestala stačit. Těšíme se, že od září 2022 Vás přivítáme v nových prostorech na stejné adrese na náměstí Jiřího z Poděbrad 6 v srdci pražských Vinohrad. Přestěhovali jsme se naproti přes chodbu do větší kanceláře, kde jsme využili příležitosti a proměnili interiér – podobně, jako to děláme v našich bytech.

Aldar se dočkal příležitosti využít svých 5 let zkušeností s plánováním kanceláří v nadnárodní společnosti Honeywell. V nové kanceláři NOVA ET VETERA jsme implementovali moderní trendy jako unassigned seating (efektivní využití stolů a jejich případné sdílení), místo pro odpočinek, vysoké barové sezení, bezdrátové AV technologie, lockery pro uložení osobních věcí nebo ping-pong room.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Po zmáčknutí tlačítka odeslat vy automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.