Představujeme náš rozšířený tým: Posouváme re-development nemovitostí do významných měst střední a východní Evropy

Vstupujeme na nové rezidenční trhy ve významných městech. Naše společnost prochází významnou fází růstu a díky tomu dokáže realizovat jedinečné projekty, které jsou na jednotlivých rezidenčních trzích svou výjimečností ojedinělé.

Po třech letech úspěšného působení na trhu jsme se setkali s významnou poptávkou nových kandidátů o spolupráci. S radostí Vám proto představujeme nejnovější členy týmu, kteří se již stali nedílnou součástí naší firemní kultury a mají zásadní roli na naší cestě k novým výzvám a příležitostem nejen na území České republiky.

Daniel Williams – PROJECT COORDINATOR 

Rádi bychom Vám představili Daniela, našeho nového projektového koordinátora. Daniel má bohaté pracovní inženýrské zkušenosti získané ve Skotsku, kde také úspěšně absolvoval magisterský obor Civil Engineering na University of Glasgow. Jako projektový koordinátor řídí úspěšnou realizaci stavebních projektů, včetně plánování rozpočtů a harmonogramu. Daniel úzce spolupracuje s architekty, dodavateli a našimi klienty, s cílem zajistit, že jejich vysněný domov bude realizován přesně podle představ.

Tereza Uhlíková – INTERIOR ARCHITECT

S radostí Vám představujeme Terezu, naši talentovanou a kreativní architektu. V rámci studií ve Velké Británii Tereza úspěšně absolvovala magisterský obor Interior Design na De Montfort University. Je tak pro náš tým neocenitelným přínosem a její inovatiní nápady v oblasti designu zlepšují jak vzhled, tak i funkčnost našich bytů. Tereza úzce spolupracuje s našimi klienty na realizaci jejich vizí do jedinečných interiérových projektů, které spojují funkčnost, udržitelnost a estetiku.

Zalina Khubezhova – OFFICE MANAGER

Výkonný tým potřebuje pevnou administrativní oporu a to je přesně role pro Zalinu, naši novou manažerku kanceláře. Zalina má bohaté zkušenosti v řízení různorodých týmů, práci s expaty a zajišťuje i bezproblémový chod našich interních operací. Navíc úspěšně absolvovala bakalářské studium Mezinárodních vztahů na metropolitní univerzitě v Praze. Kromě toho Zalina komunikuje s vlastníky bytových domů (SVJ), spolupracuje s bankami a provádí výběrová řízení s dodavateli.

Diana Hrušková – SALES REPRESENTATIVE

Seznamte se s Dianou, naší specializovanou obchodní zástupkyní. Rozumí tomu, že nákup nemovitosti není pouze finanční transakcí, ale jedná se o jednu z nejdůležitějších investic, které provádíme jen párkrát v životě. Diana provede potenciální kupce naším portfoliem projektů a nabídne individuální řešení. Diana má bohaté zkušenosti v oblasti korporátního financování a prodeje luxusních nemovitostí v Dubaji. Diana získala magisterský titul v oboru bankovnictví a financí na Ekonomické univerzitě v Bratislavě.

Pavel Eleder – BUSINESS DEVELOPMENT MORAVIA

Pro úspěšnou expanzi na Moravu je nezbytné mít hluboké znalosti regionu. Pavel, který působí v Brně, má pečlivý dohled nad výstavbou a prodejem našich projektů právě v této oblasti České republiky.  Jako hlavní kontaktní osoba NOVA ET VETERA pro moravský kraj, navazuje kontakty s dodavateli a potenciálními zákazníky. Kromě svých zkušeností s prodejem technologických produktů, se Pavel také věnuje dobrovolnické činnosti a získal magisterský titul v oboru Molekulární biologie a genetika na Masarykově univerzitě v Brně.

V NOVA ET VETERA je náš tým naším největším pokladem. Každý nový člen sdílí naše hodnoty, včetně integritu, inovace a orientace na zákazníka. S tímto rozšířeným týmem máme jistotu, že zvýšíme kvalitu našich stávajících realitních projektů, splníme očekávání našich stávajících realitních projektů, splníme očekávání našich klientů.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.