Rekonstrukce unikátního bytu 5+kk v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích jsme úspěšně dokončili kompletní rekonstrukci a interiérový design unikátního bytu 5+kk s výhledem na 4 světové strany. Byt má 4 neprůchozí pokoje a prostorný obývací pokoj o ploše 30 m2 s velkou kuchyňskou linkou, která uspokojí i vášnivé kuchaře. Další komfort přináší prostorná koupelna, dvě samostatné toalety a technická místnost pro pračku.

Rekonstrukce naší stavební divizi trvala pouhých 60 dní. Na interiérovém designu se podíleli designéři ze společnosti Sella Furniture.

Byt se nachází v 7. patře rohového panelového domu v ulici Netolická, na okraji sídliště Máj. Z obývacího pokoje je nádherný výhled na centrum krajského města a na jeho dominantu Černou věž. Z balkonu v ložnici se můžete dívat na krásy Vrbenských rybníků, parku Čtyři dvory a zámek Hluboká nad Vltavou. V těsné blízkosti bydlení se nachází Vrbenské rybníky, nově vzniklý park Čtyři dvory, hokejové centrum Pouzar, základní škola Oskara Nedbala a zastávka MHD. Jihočeská univerzita je vzdálena pouhých 10 minut chůze. Do centra Českých Budějovic se dostanete trolejbusem nebo autobusem za 10 minut.

Tento unikátní byt byl prodán v říjnu 2022. Detail nabídky naleznete zde.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.