Nová sestava týmu

Od října 2022 byl posílen tým NOVA ET VETERA a obě volná místa byla uzavřena během několika týdnů.

S potěšením oznamujeme, že Gabi Hoang se k nám připojila jako Finance Manager. Gabi je vedoucí analytického myšlení a je držitelkou titulu ekonomie a financí z Univerzity Karlovy. Než se k nám přidala, Gabi pracovala v CEIP a WOOD & Company v oblasti investic, akcií a finančního plánování.

Také v říjnu se k nám připojila Sofiia Borovik jako Operations Specialist, která bude zodpovědná za koordinaci našich klíčových dodavatelů, správu Interních záznamů a dohled nad realizací našich marketingových kampaní. Sofiia je v současné době studentkou magisterského studia mezinárodního obchodu na Vysoké Škole Ekonomické v Praze.

Po úspěšném dokončení více než 150 realitních transakcí Tomáš Staněk byl povýšen na pozici Real Estate Manager. Tomáš nadále řídí náš akviziční a prodejní proces.

Koordinaci a nákup materiálu pro více než 100 stavebních projektů za pouhých 1,5 roku úspěšně provedl Marek Kocholatý, který byl povýšen do role Project Manager.

Eva Ničová odchází z naší společnosti a děkujeme jí za pozitivní dopad, který měla na náš provoz a poskytování služeb. Eva bude usilovat o příležitost v průmyslu inovací materiálů a přejeme jí mnoho úspěchů!

Pod vedením zakladatelů Vítězslava a Aldara i přes makroekonomické překážky pokračujeme v inovacích našeho produktu, zdokonalujeme naše stavební procesy a udržujeme pravidelnou kadenci prodeje.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.