Válka na Ukrajině a její dopad na NOVA ET VETERA

Válka na Ukrajině je velkou zkouškou pro celou naší společnost, zejména pro naše kolegy z Ukrajiny. Především kolegové ze stavební divize byli válkou přímo zasaženi. Někteří se museli vrátit domů a chránit svoji zemi, jiní kolegové se naopak nečekaně museli postarat o manželky a děti svých blízkých, kteří utekli před válkou do Česka.

V průběhu března a dubna 2022, kdy do České republiky každý den proudily tisíce válečných uprchlíků, se naše kancelář proměnila na dočasné centrum pomoci běžencům. V naší kanceláři na náměstí Jiřího z Poděbrad se také uskutečnila humanitární sbírka pro mesto Mykolayiv. Naši zaměstnanci pomohli běžencům vyřídit vízum strpení, zdravotní pojištění, SIM karty a zařídili ubytování pro více než 200 ukrajinských žen a dětí. Mimo to naše společnost také zapůjčila služební automobil dobrovolníkům, kteří vyzvedávali běžence na ukrajinských hranicích.

Dále se nám podařilo sjednat zvýhodněný pronájem 35 bytů pro ukrajinské rodiny a zařídit je základním nábytkem a lůžkovinami. Toto by nebylo možné bez štědré pomoci našich obchodních partnerů – realitní skupiny RFP, designerské společnosti Sella Furniture, dodavatele podlahového topení LARX – a darů od jednotlivců – Martina Galoviče, Karla Zhenga, Ilyi Kulika a Alishera Nurakhmetova.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.