References

MK Interiér & Styl s.r.o,
MK Interiér & Styl s.r.o,
6. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
MK Interiér & Styl s.r.o.
MK Interiér & Styl s.r.o.
5. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
Iva Komisarenková
Iva Komisarenková
20. Listopad, 2023.
Ráda bych doporučila společnost Nova Et Vetera. Komunikace s nimi byla velmi příjemná, rychlá a ochotná. Velké poděkování patří Dianě H. a Tomášovi S. za jejich profesionalitu. Byla to skvělá spolupráce a už se těším na další.
Anna Brozkova
Anna Brozkova
19. Listopad, 2023.
Dobrý den, koupili jsme od této společnosti byt. Celým procesem nás provázel pan Tomáš Staněk. Vždy byly dodrženy všechny termíny a obchod proběhl velmi rychle a pohodově. Po realizaci koupě bytu se vyskytl problém. Firma se však zachovala velmi férově a prostřednictvím pana Staňka jsme dostali kompenzaci. Tímto velmi oceňuji, že lidem z Nova et Vetera záleží na spokojenosti zákazníků a přejeme jim mnoho dobrých obchodů a spokojených zákazníků i v budoucnosti. Máme dobrý pocit a firmu můžeme doporučit. ❤️
Iveta Prokopova
Iveta Prokopova
11. Listopad, 2023.
Férové jednání, slušnost, vstřícnost, profesionalita. Doporučuji.
Petr Hloušek
Petr Hloušek
9. Listopad, 2023.
Při prodeji bytu pro mého klienta, jsem se potkal se společností NOVA ET VERERA v roli kupujícího. Jednání bylo korektní, rychlé a vše co bylo domluveno platilo na 100%. Děkuji panu Pelcovi a jeho kolegům za spolupráci a hladký průběh transakce.
Tomáš Pfob
Tomáš Pfob
9. Listopad, 2023.
Firmu jsem oslovil ohledně kompletní rekonstrukce panelákového bytu 3+1, ve výsledku vznikl byt 4+kk. Perfektní přístup a jednání s vedení společností. Zejména pan Aldar, p. Pelc a p. Staněk, rekonstrukce se zdařila a mohu firmu jen doporučit! Cenový rozpočet dodržen do maximální spokojenosti a doba realizace také.
Šárka Sabová - realitní makléřka
Šárka Sabová - realitní makléřka
9. Listopad, 2023.
Pružná a bezproblémová spolupráce při koupi bytu od mého klienta.
Lucie Vlčková
Lucie Vlčková
6. Listopad, 2023.
Milé, rychlé a pohodové jednání. Mohu doporučit.
Petr V.
Petr V.
23. Říjen, 2023.
Dobrý den vážené dámy a pánové ze společnosti Nova et Vetera, rád bych ocenil Váš velmi profesionální přístup, výraznou pozornost k detailům a kvalitě rekonstrukce bytové jednotky, bezproblémový až přátelský průběh komunikace od prohlídky, rezervace, podpisu smluvní dokumentace až po následné hledání vhodného nájemce a předání bytové jednotky. Plynulost a rychlost celého procesu byly téměř nepřekonatelné. Děkuji za Vaši skvělou práci a těším se někdy příště na další spolupráci. Petr Vítek

We are pleased with a job well done and we are happy to share the results of our realizations with you. Below you can see a selection of photos from our projects, comparing the original condition with the new final state of the property. Since 2021, we have completed over 100 constructions and renovations.

Kitchen renovations

We enjoy renovating kitchens! We emphasize quality, modern design and functionality. If you are interested in planning the kitchen of your dreams, do not hesitate to contact us. 

Bedroom renovations

The bedroom is one of the most important rooms in any home. In the bedrooms renovated by us, you will find plenty of light, quality floors and lots of storage space.

Bathroom renovations

Modern and functional design is key for us when designing bathrooms. All our bathrooms and toilets are finished to a high standard. We install quality branded sanitary ware, mirrors and lighting.

Transformations

Look at the comparison of the condition of the apartments before and after reconstruction! We are pleased to transform tired and outdated spaces with potential into modern, bright and functional living.

Kontaktujte nás

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Are you intrested in buying an apartment from our private offer with a discount of up to 5% ?

When purchasing an apartment in the reconstruction phase, you will not only receive a discount but also have the opportunity to freely decide on the design of your apartment in collaboration with our designer.
If you want to receive our current offer of apartments under renovation and be the first to find out about newly prepared units, please fill out the form below.

After clicking the submit button, you automatically consent to the processing of personal data.

Contact us