Kariéra

Jste připraveni stát se součástí našeho týmu?

Naše vášeň pro přeměnu starých prostorů na moderní a pohodlná místa k životu je nakažlivá. Spojte se s námi a pomozte nám pokračovat v naší misi vytvářet útulné domovy, které vyzařují teplo a štěstí. Buďte součástí naší rodiny a přispějte svými schopnostmi k vytváření skvělých domovů pro naše klienty.

1

Možnost růstu a rozvoje

Naše společnost nabízí široké možnosti pro kariérní růst a osobní rozvoj našich zaměstnanců. Podporujeme vzdělávání a odborný rozvoj prostřednictvím školení a mentorství.

Inovativní prostředí

Pracujeme v dynamickém a inovativním prostředí, kde je kladen důraz na tvůrčí myšlení a hledání nových řešení. Naše společnost podporuje nápady a iniciativu zaměstnanců a vítá inovace.

2

Flexibilní podmínky

V naší firmě si ceníme rovnováhy mezi prací a osobním životem našich zaměstnanců. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku, což umožňuje našim zaměstnancům lépe skloubit pracovní a rodinné povinnosti.

3

Volná pracovní místa. Momentálně nemáme otevřené žádné pozice.
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, který najdete dole na stránce.

Chcete k nám, ale nevidíte volnou pozici?

Máte zájem rozvíjet svojí kariéru v dynamické, rychlerostoucí společnosti? Máte proklientský přístup, týmový duch a nebojíte se nových výzev?

Jsme rozmanitý, motivovaný a kreativní tým. Naše klienty dokážeme obsloužit v 8 jazycích, ale v kanceláři komunikujeme převážně česky. Spolupráce je klíčová pro náš úspěch, proto hledáme kolegy, se kterými budeme sdílet naše firemní hodnoty a podílet se na transformaci realitního trhu.

O nás

Náš tým řídí a vyvíjí technologickou platformu, která koordinuje rekonstrukce, efektivně alokuje řemeslníky, zásobuje stavby materiálem ze skladů, vytváří jedinečný interiér v každém bytě a umožňuje dokončit kvalitní a rychlou rekonstrukci.

Byty prodáváme s kuchyňskou linkou a spotřebiči, i přesto jsou cenově dostupnější a udržitelnější alternativou k novostavbám. Máme za sebou rekonstrukci a prodej 200+ bytů což nás řadí mezi největší dodavatele zrekonstruovaných bytů na český trh nemovitostí.

Reference

MK Interiér & Styl s.r.o,
MK Interiér & Styl s.r.o,
6. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
MK Interiér & Styl s.r.o.
MK Interiér & Styl s.r.o.
5. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
Iva Komisarenková
Iva Komisarenková
20. Listopad, 2023.
Ráda bych doporučila společnost Nova Et Vetera. Komunikace s nimi byla velmi příjemná, rychlá a ochotná. Velké poděkování patří Dianě H. a Tomášovi S. za jejich profesionalitu. Byla to skvělá spolupráce a už se těším na další.
Anna Brozkova
Anna Brozkova
19. Listopad, 2023.
Dobrý den, koupili jsme od této společnosti byt. Celým procesem nás provázel pan Tomáš Staněk. Vždy byly dodrženy všechny termíny a obchod proběhl velmi rychle a pohodově. Po realizaci koupě bytu se vyskytl problém. Firma se však zachovala velmi férově a prostřednictvím pana Staňka jsme dostali kompenzaci. Tímto velmi oceňuji, že lidem z Nova et Vetera záleží na spokojenosti zákazníků a přejeme jim mnoho dobrých obchodů a spokojených zákazníků i v budoucnosti. Máme dobrý pocit a firmu můžeme doporučit. ❤️
Iveta Prokopova
Iveta Prokopova
11. Listopad, 2023.
Férové jednání, slušnost, vstřícnost, profesionalita. Doporučuji.
Petr Hloušek
Petr Hloušek
9. Listopad, 2023.
Při prodeji bytu pro mého klienta, jsem se potkal se společností NOVA ET VERERA v roli kupujícího. Jednání bylo korektní, rychlé a vše co bylo domluveno platilo na 100%. Děkuji panu Pelcovi a jeho kolegům za spolupráci a hladký průběh transakce.
Tomáš Pfob
Tomáš Pfob
9. Listopad, 2023.
Firmu jsem oslovil ohledně kompletní rekonstrukce panelákového bytu 3+1, ve výsledku vznikl byt 4+kk. Perfektní přístup a jednání s vedení společností. Zejména pan Aldar, p. Pelc a p. Staněk, rekonstrukce se zdařila a mohu firmu jen doporučit! Cenový rozpočet dodržen do maximální spokojenosti a doba realizace také.
Šárka Sabová - realitní makléřka
Šárka Sabová - realitní makléřka
9. Listopad, 2023.
Pružná a bezproblémová spolupráce při koupi bytu od mého klienta.
Lucie Vlčková
Lucie Vlčková
6. Listopad, 2023.
Milé, rychlé a pohodové jednání. Mohu doporučit.
Petr V.
Petr V.
23. Říjen, 2023.
Dobrý den vážené dámy a pánové ze společnosti Nova et Vetera, rád bych ocenil Váš velmi profesionální přístup, výraznou pozornost k detailům a kvalitě rekonstrukce bytové jednotky, bezproblémový až přátelský průběh komunikace od prohlídky, rezervace, podpisu smluvní dokumentace až po následné hledání vhodného nájemce a předání bytové jednotky. Plynulost a rychlost celého procesu byly téměř nepřekonatelné. Děkuji za Vaši skvělou práci a těším se někdy příště na další spolupráci. Petr Vítek

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.