O nás

Nova et Vetera

“NOVA ET VETERA” znamená latinsky “nový a starý”. Pro nás má však význam propojení konzervativního oboru nemovitostí s vývojem inovativní technologické platformy, která koordinuje rekonstrukce, efektivně alokuje řemeslníky, zásobuje stavby materiálem ze skladů a vytváří jedinečný interiér v každém bytě.

Od roku 2021 jsme zrekonstruovali a prodali přes 100 bytů což nás řadí mezi největší dodavatele zrekonstruovaných bytů na český trh nemovitostí.

Jsme financováni společností Orbit Capital, která investuje výhradně do rychle rostoucích technologických společností jako například Rohlík.cz, Twisto nebo Manifesto Market. Jsme pojištěni u Direct.

Náš tým

Vítězslav Pelc

Co-Founder

Aldar Tsybyktarov

Co-Founder

Gábi Hoang

Finance Manager

Tomáš Staněk

Real Estate Manager

Sofiia Borovik

Operations Specialist

Marek Kocholatý

Project Manager

Lucie Pleschingerová

Accountant

Karel Zheng

Business Advisor

Josef Dvořák

Financial Advisor

Oleksandr Kolisnyk

Construction Specialist

Olena Kolisnyk

Facilities

Aleš Neuman

External Counsel

Udržitelnost

Odpadové hospodářství

Myslíme na životní prostředí a snažíme se snížit naší uhlíkovou stopu. Pečlivě třídíme odpad ze všech našich staveb, rekonstrukcí a kanceláře. Spolupracujeme výhradně se sběrnými dvory, které dokážou zaručit recyklaci nebo ekologickou likvidaci veškerého odpadu. Stejně vysoké nároky na …

… udržitelnost klademe i na naše dodavatele. Při výběru stavebních materiálu vždy preferujeme přírodní materiály od tuzemských dodavatelů.

Podpora sportu

Podporujeme sport, zejména týmy žáků a juniorů. V roce 2021 jsme podpořili chod dětských týmů Korfbalového klubu KCC Sokol České Budějovice. Korfbal je jediná míčová kolektivní hra, ve které spolu nastupují společně muži i ženy.  Hlavními charakteristikami hry jsou všestrannost, týmová hra, omezený fyzický kontakt hráčů a rovnost mužů a žen ve hře.

Podpora vzdělávání

Naši zaměstnanci se během pandemie COVID-19 aktivně zapojili do projektu Počítače Dětem jehož cílem je poskytnout rodinám v nouzi výpočetní techniku, která umožní jejich dětem studovat z domova a využít techniku k zvyšování počítačové gramotnosti a ke kreativním činnostem.