O nás

Nova et Vetera

“NOVA ET VETERA” znamená latinsky “nový a starý”. Pro nás má však význam propojení konzervativního oboru nemovitostí s vývojem inovativní technologické platformy, která koordinuje rekonstrukce, efektivně alokuje řemeslníky, zásobuje stavby materiálem ze skladů a vytváří jedinečný interiér v každém bytě.

Od roku 2021 jsme zrekonstruovali a prodali přes 150 bytů což nás řadí mezi největší dodavatele zrekonstruovaných bytů na český trh nemovitostí.

Jsme financováni společností Orbit Capital, která investuje výhradně do rychle rostoucích technologických společností jako například Rohlík.cz, Twisto nebo Manifesto Market. Jsme pojištěni u Direct.

Náš tým

Vítězslav Pelc

Co-Founder
Spoluzakladatel Víťa je zodpovědný za naše transakce a provozní dokonalost. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a bývalým Vedoucím prodeje ve dvou realitních developerech. Ambiciózní a zodpovědný vůdce našeho týmu. Vítězslav mluví plynně česky, anglicky a rusky.

Aldar Tsybyktarov

Co-Founder
Spoluzakladatel Aldar dohlíží na naše stavební projekty, procesy a partnerství. Předtím, než začal podnikat, Aldar byl součástí globálního realitního týmu v Honeywell. Je držitelem magisterského titulu v oboru Urban Development (Oxford) a Economics of Globalization (Brazílie) a mluví plynně česky, anglicky, rusky a španělsky.

Gábi Hoang

Finance Manager
Gábi je vedoucí analytického myšlení a finančního plánování. Je držitelkou titulu ekonomie a financí z Univerzity Karlovy. Než se k nám přidala, Gábi pracovala v CEIP a WOOD & Company v oblasti investic, akcií a finančního plánování. Mluví plynně anglicky, česky, vietnamsky a německy.

Tomáš Staněk

Real Estate Manager
Tomáš jako realitní manažer řídí prodej a jednání s klienty. Jako bývalý profesionální mixolog, má vynikající komunikační a interpersonální dovednosti. Je držitelem magisterského titulu v oboru Ekonomika a obchod a mluví plynně česky a anglicky, rozumí rusky.

Sofiia Borovik

Operations Specialist
Jako Operations Specialist, Sofiia je zodpovědná za koordinaci našich klíčových dodavatelů, správu interních záznamů a dohled nad realizací našich marketingových kampaní. Je studentkou magisterského studia mezinárodního obchodu na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Mluví plynně česky, anglicky, rusky, ukrajinsky a španělsky.

Robert Bačák

Project Director
Jako Project Director, Robert dohlíží a řídí stavební projekty od začátku do konce, včetně plánování, rozpočtování, řízení týmu a zajištění úspěchu rekonstrukce.

Lucie Pleschingerová

Accountant

Karel Zheng

Business Advisor

Josef Dvořák

Financial Advisor

Oleksandr Kolisnyk

Construction Specialist

Igor Teplakov

Construction Specialist

Jakub Hafner

External Counsel

Udržitelnost

Odpadové hospodářství

Myslíme na životní prostředí a snažíme se snížit naší uhlíkovou stopu. Pečlivě třídíme odpad ze všech našich staveb, rekonstrukcí a kanceláře. Spolupracujeme výhradně se sběrnými dvory, které dokážou zaručit recyklaci nebo ekologickou likvidaci veškerého odpadu. Stejně vysoké nároky na …

… udržitelnost klademe i na naše dodavatele. Při výběru stavebních materiálu vždy preferujeme přírodní materiály od tuzemských dodavatelů.

Podpora sportu

Podporujeme sport, zejména týmy žáků a juniorů. V roce 2021 jsme podpořili chod dětských týmů Korfbalového klubu KCC Sokol České Budějovice. Korfbal je jediná míčová kolektivní hra, ve které spolu nastupují společně muži i ženy.  Hlavními charakteristikami hry jsou všestrannost, týmová hra, omezený fyzický kontakt hráčů a rovnost mužů a žen ve hře.

Podpora vzdělávání

Naši zaměstnanci se během pandemie COVID-19 aktivně zapojili do projektu Počítače Dětem jehož cílem je poskytnout rodinám v nouzi výpočetní techniku, která umožní jejich dětem studovat z domova a využít techniku k zvyšování počítačové gramotnosti a ke kreativním činnostem.