O nás

Nova et Vetera

“NOVA ET VETERA” znamená latinsky “nový a starý”. Pro nás má však význam propojení konzervativního oboru nemovitostí s vývojem inovativní technologické platformy, která koordinuje rekonstrukce, efektivně alokuje řemeslníky, zásobuje stavby materiálem ze skladů a vytváří jedinečný interiér v každém bytě.

Od roku 2021 jsme zrekonstruovali a prodali přes 200 bytů což nás řadí mezi největší dodavatele zrekonstruovaných bytů na český trh nemovitostí.

Jsme financováni UniCredit Bank a fondem Orbit Capital, která investuje výhradně do rychle rostoucích technologických společností jako například Rohlík.cz, Twisto nebo Manifesto Market. Jsme pojištěni u Direct Pojišťovny. 

Náš tým

Vítězslav Pelc

Co-Founder
Spoluzakladatel Víťa je zodpovědný za naše transakce a provozní dokonalost. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a bývalým Vedoucím prodeje ve dvou realitních developerech. Ambiciózní a zodpovědný vůdce našeho týmu. Vítězslav mluví plynně česky, anglicky a rusky.

Aldar Tsybyktarov

Co-Founder
Spoluzakladatel Aldar dohlíží na naše stavební projekty, procesy a partnerství. Předtím, než začal podnikat, Aldar byl součástí globálního realitního týmu v Honeywell. Je držitelem magisterského titulu v oboru Urban Development (Oxford) a Economics of Globalization (Brazílie) a mluví plynně česky, anglicky, rusky a španělsky.

Gábi Hoang

Head of Operations
Gábi je vedoucí analytického myšlení a finančního plánování. Je držitelkou titulu ekonomie a financí z Univerzity Karlovy. Než se k nám přidala, Gábi pracovala v CEIP a WOOD & Company v oblasti investic, akcií a finančního plánování. Mluví plynně anglicky, česky, vietnamsky a německy.

Valeriia Hryshchenko

Office Manager
Valeriia má na starosti organizovaný chod naší kanceláře, práci s dokumenty a jejich uspořádání, stará se o prezentaci naší společnosti v online a offline prostředí a ráda natáčí obsah pro sociální média. Baví ji interiérový design, takže občas nám pomáhá s home stagingem. Valeriia má absolvované Vysoké učení technické v Brně a před námi pracovala 4 roky v finančním odvětví. S Valerií se domluvíte česky, slovensky, anglicky, ukrajinsky a rusky.

Tomáš Staněk

Real Estate Manager
Tomáš jako realitní manažer řídí prodej a jednání s klienty. Jako bývalý profesionální mixolog, má vynikající komunikační a interpersonální dovednosti. Je držitelem magisterského titulu v oboru Ekonomika a obchod a mluví plynně česky a anglicky, rozumí rusky.

Vendy Tranová

Sales Representative
Vendy se specializuje na inzerci, prohlídky, prodej a jednání s klienty. S sebou vždy přináší pozitivní energii na každé setkání a do naší kanceláře. Absolvovala studium cestovního ruchu a hotelnictví v Dánsku a plynně ovládá češtinu, angličtinu a vietnamštinu.

Tereza Uhlíková

Interior Architect
Tereza je zodpovědná za proměny bytů – navrhuje praktické dispozice a originální design našich interiérů. Tereza vystudovala interiérový design na univerzitě ve Spojeném království a mluví česky a anglicky.

Nikola Rotbauerová

Architect
Nikola se stará o technickou stránku rekonstrukcí. Přebírá a zaměřuje nové byty, navrhuje nové dispozice bytu, účastní se kontrolních dnů a sleduje, aby rekonstrukce probíhaly správně. Nikola mluví česky a anglicky.

Pavel Eleder

Business Development Moravia
Pavel je zodpovědný za expanzi naší společnosti na Moravě se zaměřením na Brno. Díky svým mnohaletým zkušenostem v obchodě má na starosti prodej a podílí se na akvizici nových projektů. Kromě nemovitostí se Pavel velmi aktivně zapojuje do dobrovolnické činnosti. Vlastní magisterský titul v molekulární biologii a genetice z Masarykovy univerzity v Brně.

Karel Zheng

Business Advisor
Karel je naším advisorem v mnoha směrech našeho podnikání, především v oblastech expanze, škálování procesů a projektů týkajících se technologické transformace. Karel má zkušenosti jako zakladatel technologického start-upu, je součástí úspěšného VC fondu KAYA VC a má zkušenosti z poradenské společnosti BCG. Karel má akademický titul v matematice z Univerzity Karlovy.

Robert Bačák

Project Director
Jako Project Director, Robert dohlíží a řídí stavební projekty od začátku do konce, včetně plánování, rozpočtování, řízení týmu a zajištění úspěchu rekonstrukce.

Lucie Pleschingerová

Accountant
Jako účetní Lucie spravuje záznamy o našich transakcích, evidenci majetku, stará se o mzdové účetnictví a další nezbytné finanční záležitosti. Lucie má více než 10 let zkušeností v účetnictví, a to od start-upů až po velké průmyslové korporace.

Jakub Hafner

External Counsel
Jako externí advokát se Jakub zabývá našimi právními záležitostmi a zajišťuje bezpečný průběh všech našich transakcí. Je zakládajícím partnerem v advokátní kanceláři HAFNER & PARTNEŘI a koordinuje tým právníků, kteří spolupracují na našich akvizicích a prodejích nemovitostí.

Josef Dvořák

Financial Advisor
Jako finanční poradce Josef poskytuje odborné poradenství nám i našim klientům. Má bohaté zkušenosti díky sjednání několika stovek hypoték nejen pro naše klienty za nejlepších podmínek a s maximální zákaznickou spokojeností. Kromě toho má zkušenosti v korporátním financování, finančním plánování a v současnosti také pracuje jako manažer v eDo finance, kde vede tým poradců.

Oleksandr Kolisnyk

Construction Specialist
Oleksandr je zodpovědný za kompletní řemeslné práce a kontrolu kvality našich projektů. Podporuje koordinaci a vede školení našeho interního stavebního týmu. Sasha je zkušený mistr s 20letými zkušenostmi, které získával převážně v zahraničí.

Igor Tepliakov

Construction Team
Igor je nedílnou součástí stavebního týmu zodpovědného za řemeslné práce, zejména montáž kuchyní a precizní pokládku obkladů a dlaždic. Igor hraje klíčovou roli při zajištění hladkého a efektivního dokončení našich stavebních projektů a provádění změn dle požadavů klientu.

Oleg Batsynko

Construction Team
Oleg se stará o přepravu nábytku a stavebních materiálů. Také se věnuje montáži nábytku a kuchyní. Je zajímavé, že Oleg je také zlatníkem, takže nábytek v našich bytech je sestaven s precizní zlatnickou pečlivostí.

Natalia Batsynko

Facilities
Natalia je zodpovědná za správu a zajištění úklidu našich nemovitostí a kanceláře.

Udržitelnost

Odpadové hospodářství

Myslíme na životní prostředí a snažíme se snížit naší uhlíkovou stopu. Pečlivě třídíme odpad ze všech našich staveb, rekonstrukcí a kanceláře. Spolupracujeme výhradně se sběrnými dvory, které dokážou zaručit recyklaci nebo ekologickou likvidaci veškerého odpadu. Stejně vysoké nároky na …

… udržitelnost klademe i na naše dodavatele. Při výběru stavebních materiálu vždy preferujeme přírodní materiály od tuzemských dodavatelů.

Podpora sportu

Podporujeme sport, zejména týmy žáků a juniorů. V roce 2021 jsme podpořili chod dětských týmů Korfbalového klubu KCC Sokol České Budějovice. Korfbal je jediná míčová kolektivní hra, ve které spolu nastupují společně muži i ženy.  Hlavními charakteristikami hry jsou všestrannost, týmová hra, omezený fyzický kontakt hráčů a rovnost mužů a žen ve hře.

Podpora vzdělávání

Naši zaměstnanci se během pandemie COVID-19 aktivně zapojili do projektu Počítače Dětem jehož cílem je poskytnout rodinám v nouzi výpočetní techniku, která umožní jejich dětem studovat z domova a využít techniku k zvyšování počítačové gramotnosti a ke kreativním činnostem. 

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.