Reference

Alexandr Dobeš
Alexandr Dobeš
15. Únor, 2023.
Rád bych vyzdvihl profesionalitu týmu NOVA ET VETERA. I když jsme nakonec byt nekoupili (rozhodli jsme se počkat), tak jsem dostal skvělý servis a samotné realizace zrekonstruovaných bytů nás uchvátily designem a zpracováním.
Klara Sinorova
Klara Sinorova
13. Únor, 2023.
Prodej bytu v ulici Jabloňová proběhl v pořádku a bez problémů. Vše probíhalo tak jak jsme si dohodli. Opravdu spolupráce na 1 s hvězdičkou....M. Siňor
Albína Kaškarová
Albína Kaškarová
13. Únor, 2023.
S touto společností jsem řešila prodej bytu v ulici Žerotínova, kde jsem zastupovala prodávající. Jednání v průběhu celé transakce bylo férové, rychlé a bez komplikací. Budu se těšit na další spolupráci.
Alexey Amberg
Alexey Amberg
12. Únor, 2023.
Mohu doporučit. Spolupracovali jsme na prodeji bytu v ulici Biskupcova. Vše proběhlo dle dohody a v dohodnutých termínech.
Alpár Nemes
Alpár Nemes
22. Prosinec, 2022.
Very professional and elegant throughout the process, excellent communication.
Anet Sopiyev
Anet Sopiyev
15. Prosinec, 2022.
Very professional tym, it was a great pleasure to buy amazing apartment from you guys. Thanks a lot and wish you all the best🍾
Zbynek Nejedly
Zbynek Nejedly
6. Prosinec, 2022.
Se společností NOVA ET VETERA realizovala naše realitní kancelář RK Pokorný již tři prodeje bytů na Žižkově a v Michli. Všechny tři transakce proběhly ze strany NOVA ET VETERA hladce s maximální snahou vyřešit nastalé komplikace a vyjít prodávajícím vstříc. Spolupráce s panem Pelcem byla bezproblémová a vždy platilo to na čem jsme se dohodli.
Jan Cemper
Jan Cemper
5. Prosinec, 2022.
Tato společnost přes naší realitní kancelář Mělnická realitní s.r.o. zakoupila nemovitost v Praze Krči. Vše proběhlo v pořádku bez komplikací.
Petr Hornát
Petr Hornát
2. Prosinec, 2022.
DOPORUČUJI! Tato společnost ode mne kupovala byt v Praze a její služby mohu jen doporučit. Naprosto férové a rychlé jednání, bleskové zaplacení kupní ceny skrze bezpečnou úschovu vedlo ke spokojenosti obou stran. Těším se na další spolupráci!
David Evropejský
David Evropejský
1. Prosinec, 2022.
Společnost mohu ze strany zprostředkovatele při prodeji nemovitosti jedině doporučit, vystupovala od počátku jako seriózní zájemce o koupi bytu, jednání probíhalo rychle, efektivně a vše, na čem jsme se dohodli, bylo naplněno do puntíku.
Máme radost z dobře odvedené práce a rádi se s Vámi o výsledky z našich realizací podělíme. Níže si můžete prohlédnout výběr fotografií z našich projektů, které srovnávají původní stav s novým výsledným stavem nemovitosti. Od roku 2021 jsme dokončili přes 100 staveb a rekonstrukcí.

Rekonstrukce kuchyní

Rekonstrukce kuchyní nás baví! Klademe důraz na kvalitu, moderní design a funkčnost. V případě zájmu o naplánování kuchyně Vašich snů nás neváhejte kontaktovat.

Rekonstrukce ložnic​

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností všech domovů. V námi rekonstruovaných ložnicích najdete dostatek světla, kvalitní podlahy a spoustu místa pro úložné prostory.

Rekonstrukce koupelen

Moderní a funkční design je pro nás při návrhu koupelen klíčový. Všechny naše koupelny a WC jsou dokončeny ve vysokém standardu. Instalujeme kvalitní značkovou sanitu, zrcadla a osvětlení.

Proměny

Podívejte se na srovnání stavu bytů před a po rekonstrukci! Těší nás proměňovat unavené a nemoderní prostory s potenciálem v moderní, světlé a funkční bydlení.

Kontaktujte nás