Reference

Iva Komisarenková
Iva Komisarenková
20. Listopad, 2023.
Ráda bych doporučila společnost Nova Et Vetera. Komunikace s nimi byla velmi příjemná, rychlá a ochotná. Velké poděkování patří Dianě H. a Tomášovi S. za jejich profesionalitu. Byla to skvělá spolupráce a už se těším na další.
Anna Brozkova
Anna Brozkova
19. Listopad, 2023.
Dobrý den, koupili jsme od této společnosti byt. Celým procesem nás provázel pan Tomáš Staněk. Vždy byly dodrženy všechny termíny a obchod proběhl velmi rychle a pohodově. Po realizaci koupě bytu se vyskytl problém. Firma se však zachovala velmi férově a prostřednictvím pana Staňka jsme dostali kompenzaci. Tímto velmi oceňuji, že lidem z Nova et Vetera záleží na spokojenosti zákazníků a přejeme jim mnoho dobrých obchodů a spokojených zákazníků i v budoucnosti. Máme dobrý pocit a firmu můžeme doporučit. ❤️
Iveta Prokopova
Iveta Prokopova
11. Listopad, 2023.
Férové jednání, slušnost, vstřícnost, profesionalita. Doporučuji.
Petr Hloušek
Petr Hloušek
9. Listopad, 2023.
Při prodeji bytu pro mého klienta, jsem se potkal se společností NOVA ET VERERA v roli kupujícího. Jednání bylo korektní, rychlé a vše co bylo domluveno platilo na 100%. Děkuji panu Pelcovi a jeho kolegům za spolupráci a hladký průběh transakce.
Tomáš Pfob
Tomáš Pfob
9. Listopad, 2023.
Firmu jsem oslovil ohledně kompletní rekonstrukce panelákového bytu 3+1, ve výsledku vznikl byt 4+kk. Perfektní přístup a jednání s vedení společností. Zejména pan Aldar, p. Pelc a p. Staněk, rekonstrukce se zdařila a mohu firmu jen doporučit! Cenový rozpočet dodržen do maximální spokojenosti a doba realizace také.
Šárka Sabová - realitní makléřka
Šárka Sabová - realitní makléřka
9. Listopad, 2023.
Pružná a bezproblémová spolupráce při koupi bytu od mého klienta.
Lucie Vlčková
Lucie Vlčková
6. Listopad, 2023.
Milé, rychlé a pohodové jednání. Mohu doporučit.
Petr V.
Petr V.
23. Říjen, 2023.
Dobrý den vážené dámy a pánové ze společnosti Nova et Vetera, rád bych ocenil Váš velmi profesionální přístup, výraznou pozornost k detailům a kvalitě rekonstrukce bytové jednotky, bezproblémový až přátelský průběh komunikace od prohlídky, rezervace, podpisu smluvní dokumentace až po následné hledání vhodného nájemce a předání bytové jednotky. Plynulost a rychlost celého procesu byly téměř nepřekonatelné. Děkuji za Vaši skvělou práci a těším se někdy příště na další spolupráci. Petr Vítek
Pavel Henik
Pavel Henik
18. Říjen, 2023.
Proklientský přístup, ochota a přátelské jednání. Děkuji a vřele doporučuji.
Marie Getta
Marie Getta
4. Říjen, 2023.
Spolupráce s firmou NOVA ET VETERA byla velmi příjemná. Jejich tým je skvělý a přináší inovativní přístup k trhu s nemovitostmi. Svým závazkem k excelentnímu zákaznickému servisu a schopností provádět rychlé a kvalitní rekonstrukce bytů nám skvěle pomohli dosáhnout našich cílů v oblasti nemovitostí. Jsme nadšeni jejich profesionálním a přátelským přístupem ke každému projektu.
Máme radost z dobře odvedené práce a rádi se s Vámi o výsledky z našich realizací podělíme. Níže si můžete prohlédnout výběr fotografií z našich projektů, které srovnávají původní stav s novým výsledným stavem nemovitosti. Od roku 2021 jsme dokončili přes 100 staveb a rekonstrukcí.

Rekonstrukce kuchyní

Rekonstrukce kuchyní nás baví! Klademe důraz na kvalitu, moderní design a funkčnost. V případě zájmu o naplánování kuchyně Vašich snů nás neváhejte kontaktovat.

Rekonstrukce ložnic​

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností všech domovů. V námi rekonstruovaných ložnicích najdete dostatek světla, kvalitní podlahy a spoustu místa pro úložné prostory.

Rekonstrukce koupelen

Moderní a funkční design je pro nás při návrhu koupelen klíčový. Všechny naše koupelny a WC jsou dokončeny ve vysokém standardu. Instalujeme kvalitní značkovou sanitu, zrcadla a osvětlení.

Proměny

Podívejte se na srovnání stavu bytů před a po rekonstrukci! Těší nás proměňovat unavené a nemoderní prostory s potenciálem v moderní, světlé a funkční bydlení.

Kontaktujte nás

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.