Rekonstrukce

Rekonstrukce interiérů nás baví! Ozvěte se nám a naplánujeme společně rekonstrukci Vašeho bydlení dle Vašich požadavků a za předem domluvené a schválené ceny. V roce 2021 a 2022 jsme provedli přes 100 úspěšných rekonstrukcí a staveb. S rekonstrukcí jsme schopni začít do 2 týdnů. Kompletní rekonstrukce bytu průměrně trvá 2 měsíce.

Stavíme moderní koupelny

Koupelny a WC

Navrhneme vám design koupelny, doporučíme výběr sanity a obkladů a postavíme vám koupelnu snů!
Mám zájem

Zvládneme nejnáročnější obkladačské práce

Obklady a dlažby

Máme v týmu zkušené obkladače, kteří si poradí i s tou nejtěžší mozaikou. Obkládáme podlahy, koupelny i kuchyně.
Mám zájem

Umíme nové rozvody elektřiny

Elektrické instalace

Provádíme nové elektrické instalace v bytech a domech. Umíme také pokládat elektrické podlahové topení od společnosti LARX. Na veškeré elektrické instalace zařídíme revizní zprávu.
Mám zájem

Pokládáme podlahy, včetně podlahového topení

Podlahy

Vybouráme starou podlahu, vyrovnáme podklad, nainstalujeme izolaci a položíme novou. Umíme pokládat dřevěné podlahy, parkety, laminátové, vinylové a PVC.
Mám zájem

Designové kuchyně nás baví

Kuchyně

Pomůžeme vám s návrhem kuchyně, doporučíme spotřebiče. Řemeslníci si poradí i s montáží složité kuchyně na míru a zapojením spotřebičů.
Mám zájem

Zajistíme veškeré zednické práce

Zednické práce

Potřebujete osvěžit váš byt? Aplikujeme omítky, penetrace, štuky, stěrky a malby. Umíme probourat a zazdít otvory, vyrovnat zdi a přizpůsobit dispozici požadavkům na moderní bydlení.
Mám zájem

Průběh spolupráce

1

Kontaktujte nás

Vyplňte poptávkový formulář nebo zavolejte
na +420 777 105 567. Nezávazně projednáme Váš záměr a domluvíme si termín schůzky.

Konzultace a zaměření na místě

Dorazíme osobně na místo rekonstrukce.
Poradíme Vám s dispozičním řešením, doporučíme způsob vytápění a přidáme tipy a rady na základě našich zkušeností. V našem týmu máme zkušené zedníky, obkladače, instalatéry, elektrikáře, truhláře, podlaháře, malíře a klempíře.

2

Návrh rozpočtu

Rozpočet s Vámi detailně probereme a společně jej doladíme tak, aby odpovídal Vašim představám. Po odsouhlasení nabídky uhradíte zálohovou fakturu. Nabídnout můžeme i atraktivní financovaní úvěrem, které pro Vás vypracujeme zdarma.

3

Návrh designu

Zpracujeme pro Vás přehledný půdorys a vytvoříme návrh moderní kuchyně.

4

Realizace rekonstrukce

Na každou rekonstrukci dohlíží jeden projektový manažer, který bude zároveň Vaší kontaktní osobou. Můžete se na něj obrátit s jakýmkoli dotazem, připomínkou nebo společně naplánovat kontrolu rekonstruovaných prostor, samozřejmostí je také pravidelné zasílání fotografií aktuálního stavu rekonstrukce.

5

Předání díla

Po dokončení s Vámi na místě sepíšeme předávací protokol. Dále Vám předáme záruční listy, revize a všechny ostatní potřebné dokumenty. Na naši práci poskytujeme záruku 24 měsíců.

6

Ze staveb

Kontaktujte nás

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.