Дизайнерские квартиры
из обычной недвижимости

О нас

Наша команда управляет и разрабатывает технологическую платформу, которая координирует ремонтные работы, эффективно распределяет мастеров, обеспечивает строительство материалами со складов, создает уникальные интерьеры в каждой квартире и позволяет завершить ремонт качественно и быстро.

Квартиры продаются с кухнями и бытовой техникой и при этом являются более доступной и экологичной альтернативой новому строительству. Мы отремонтировали и продали более 150 квартир, что делает нас одним из крупнейших поставщиков отремонтированных квартир на чешском рынке недвижимости.

Каталог квартир

В настоящее время мы предлагаем на продажу следующие объекты недвижимости. Все апартаменты полностью отремонтированы в соответствии с высокими стандартами. 

Praha 4 – Nusle
Praha 3 – Žižkov
Praha 4 – Modřany
Praha 3 – Vinohrady

Отзывы

Lanhuong Dam Le
Lanhuong Dam Le
15. Září, 2023.
Společnost mohu vřele doporučit. Tomáš mě provedl celým procesem nákupu a byl vždy k dispozici, když jsem potřebovala. Zařídil se rychle nákup nemovitosti. Byly předány i kontakty na pracovníky, kteří pomohli s elektřinou a dalšími poličkami, které bych sama nezvládla. Všichni jsou moc ochotní a viděla jsem, že zaměstnanci vychvalují svého zaměstnavatele - to je signál spokojenosti a dobré firmy 🙂 Po ukončení celého procesu jsem dostala moc milý dopis od všech členů týmu a ještě jednou děkuji za spolupráci!
Martin Najvarek
Martin Najvarek
24. Srpen, 2023.
Oceňujeme rychlost, profesionalitu, připravenost a komfort celé transakce. Celkově naprostá spokojenost, můžeme doporučit!
Annelies De Baere
Annelies De Baere
23. Srpen, 2023.
When I sent a viewing request for a flat I was interested in, the real estate agent from Nova Et Vetera, Tomas, reacted very quickly and professionally. Since the start, he organised the negotiation with the seller efficiently and he made sure everything in the flat was in top state to be handed over. He made me feel comfortable and was always responsive by messages or phone. I would recommend to work with them!
Kirill Smolin
Kirill Smolin
6. Červen, 2023.
Mám tu radost se podělit o svou pozitivní zkušenost s společnosti Nova et vetera a jeji zakladatelem, Aldarem, který mi prodal nádherně zrekonstruovaný byt. I přesto, že jsem se ocitl v obtížné situaci s financováním, byl mi Aldar velmi vstřícný a pomohl mi najít řešení. Hned od začátku bylo patrné, že společnost se skutečně snažila o dokonalost při rekonstrukci bytu. Všechny detaily byly pečlivě promyšlené a provedené s ohledem na kvalitu. Výsledkem bylo prostorné a moderní bydlení, které předčilo mé očekávání. Byl jsem opravdu překvapen jeho trpělivostí a ochotou naslouchat mé situaci. Zdůrazňoval, že pro něj není jenom prodej, ale i spokojenost zákazníka důležitá. Společně jsme našli kompromis, který mi umožnil uskutečnit koupi bytu a zároveň zůstat v rámci svých finančních možností. Celkově jsem se Aldarem a jeho týmem velmi spokojený. Jeho profesionalita, vstřícnost a ochota vyjít mi vstříc při financování byly opravdu oceňovány. Díky jeho podpoře jsem se mohl stát majitelem krásného rekonstruovaného bytu, který nyní nazývám svým domovem. Pokud bych v budoucnu měl zájem o další nemovitost, neváhal bych se na Aldara obrátit znovu. Jeho profesionální přístup a schopnost porozumět situaci klienta jsou skutečně vynikající. Můžu jej vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a vstřícného partnera při prodeji nebo nákupu nemovitosti.
R P
R P
10. Květen, 2023.
Profesionální jednání, zajímavé nabídky bytů, provedení renovace je velmi nápadité a kvalitní. Byla vždy snaha vyhovět jiným úpravám dle mého přání.
Pavla Hodačová
Pavla Hodačová
27. Únor, 2023.
Jednání při prodeji bytu s Ing. Pelcem bylo od začátku příjemné a velmi profesionální. Vše, na čem jsme se společně domluvili, bylo vždy dodrženo. Celý proces prodeje byl velmi rychlý a bezpečný. Děkuji za výbornou zkušenost, Pavla Hodačová
Alexandr Dobeš
Alexandr Dobeš
15. Únor, 2023.
Rád bych vyzdvihl profesionalitu týmu NOVA ET VETERA. I když jsme nakonec byt nekoupili (rozhodli jsme se počkat), tak jsem dostal skvělý servis a samotné realizace zrekonstruovaných bytů nás uchvátily designem a zpracováním.
Klara Sinorova
Klara Sinorova
13. Únor, 2023.
Prodej bytu v ulici Jabloňová proběhl v pořádku a bez problémů. Vše probíhalo tak jak jsme si dohodli. Opravdu spolupráce na 1 s hvězdičkou....M. Siňor
Albína Kaškarová
Albína Kaškarová
13. Únor, 2023.
S touto společností jsem řešila prodej bytu v ulici Žerotínova, kde jsem zastupovala prodávající. Jednání v průběhu celé transakce bylo férové, rychlé a bez komplikací. Budu se těšit na další spolupráci.
Alexey Amberg
Alexey Amberg
12. Únor, 2023.
Mohu doporučit. Spolupracovali jsme na prodeji bytu v ulici Biskupcova. Vše proběhlo dle dohody a v dohodnutých termínech.

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Po zmáčknutí tlačítka odeslat vy automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Вы заинтересованы в покупке квартиры из нашего закрытого предложения со скидкой до 5 % ?

Приобретая квартиру на стадии реконструкции, вы не только можете воспользоваться привлекательной скидкой, но также имеете возможность совместно с нашим дизайнером подобрать дизайн для вашей квартиры.
Если вы интересуетесь нашими текущими предложениями по квартирам в стадии реконструкции и хотели бы быть в числе первых, кто узнает о наших будущих предложениях, пожалуйста, заполните форму ниже.

После нажатия кнопки “Отправить” вы автоматически соглашаетесь с обработкой персональных данных.