Отзывы

Alexandr Dobeš
Alexandr Dobeš
15. Únor, 2023.
Rád bych vyzdvihl profesionalitu týmu NOVA ET VETERA. I když jsme nakonec byt nekoupili (rozhodli jsme se počkat), tak jsem dostal skvělý servis a samotné realizace zrekonstruovaných bytů nás uchvátily designem a zpracováním.
Klara Sinorova
Klara Sinorova
13. Únor, 2023.
Prodej bytu v ulici Jabloňová proběhl v pořádku a bez problémů. Vše probíhalo tak jak jsme si dohodli. Opravdu spolupráce na 1 s hvězdičkou....M. Siňor
Albína Kaškarová
Albína Kaškarová
13. Únor, 2023.
S touto společností jsem řešila prodej bytu v ulici Žerotínova, kde jsem zastupovala prodávající. Jednání v průběhu celé transakce bylo férové, rychlé a bez komplikací. Budu se těšit na další spolupráci.
Alexey Amberg
Alexey Amberg
12. Únor, 2023.
Mohu doporučit. Spolupracovali jsme na prodeji bytu v ulici Biskupcova. Vše proběhlo dle dohody a v dohodnutých termínech.
Alpár Nemes
Alpár Nemes
22. Prosinec, 2022.
Very professional and elegant throughout the process, excellent communication.
Anet Sopiyev
Anet Sopiyev
15. Prosinec, 2022.
Very professional tym, it was a great pleasure to buy amazing apartment from you guys. Thanks a lot and wish you all the best🍾
Zbynek Nejedly
Zbynek Nejedly
6. Prosinec, 2022.
Se společností NOVA ET VETERA realizovala naše realitní kancelář RK Pokorný již tři prodeje bytů na Žižkově a v Michli. Všechny tři transakce proběhly ze strany NOVA ET VETERA hladce s maximální snahou vyřešit nastalé komplikace a vyjít prodávajícím vstříc. Spolupráce s panem Pelcem byla bezproblémová a vždy platilo to na čem jsme se dohodli.
Jan Cemper
Jan Cemper
5. Prosinec, 2022.
Tato společnost přes naší realitní kancelář Mělnická realitní s.r.o. zakoupila nemovitost v Praze Krči. Vše proběhlo v pořádku bez komplikací.
Petr Hornát
Petr Hornát
2. Prosinec, 2022.
DOPORUČUJI! Tato společnost ode mne kupovala byt v Praze a její služby mohu jen doporučit. Naprosto férové a rychlé jednání, bleskové zaplacení kupní ceny skrze bezpečnou úschovu vedlo ke spokojenosti obou stran. Těším se na další spolupráci!
David Evropejský
David Evropejský
1. Prosinec, 2022.
Společnost mohu ze strany zprostředkovatele při prodeji nemovitosti jedině doporučit, vystupovala od počátku jako seriózní zájemce o koupi bytu, jednání probíhalo rychle, efektivně a vše, na čem jsme se dohodli, bylo naplněno do puntíku.

Мы довольны хорошо выполненной работой и рады поделиться с вами результатами наших реализаций. Ниже вы можете увидеть подборку фотографий из наших проектов, сравнивая первоначальное состояние с новым окончательным состоянием объекта. С 2021 года мы выполнили более 100 строительных и ремонтных работ.

Реконструкция кухонь

Нам нравится ремонтировать кухни! Мы делаем упор на качество, современный дизайн и функциональность. Если вы заинтересованы в планировании кухни вашей мечты, не стесняйтесь обращаться к нам.

Реконструкция спален

Спальня – одна из самых важных комнат в любом доме. В наших отремонтированных спальнях вы найдете много света, качественное напольное покрытие и много места для хранения.

Реконструкция ванных

Современный и функциональный дизайн является для нас ключевым при проектировании ванных комнат. Все наши ванные комнаты и туалеты отделаны в соответствии с высокими стандартами. Мы устанавливаем качественную фирменную сантехнику, зеркала и освещение.

Преображения

Посмотрите сравнение состояния квартир до и после реконструкции! Нам нравится превращать усталые и немодные помещения с потенциалом в современное, яркое и функциональное жилье.

Kontaktujte nás

Свяжитесь с нами