Exceptional homes
from ordinary apartments

About us

Our team manages and develops a technology platform that coordinates renovations, efficiently allocates craftsmen, supplies buildings with materials from warehouses, creates unique interiors in each apartment, and enables the completion of quality and fast renovations.

We sell apartments with kitchens and appliances, yet they are a more affordable and sustainable alternative to new construction. We have reconstructed and sold 150+ apartments which makes us one of the largest suppliers of reconstructed apartments on the Czech real estate market.

Apartments for Sale

We currently offer for sale the following properties. All apartments are completely renovated to a high standard.

Praha 8
Praha 8
Praha 9 – Prosek
Praha 12 – Kamýk
Praha 10 – Strašnice
Praha 3 – Vinohrady

References

MK Interiér & Styl s.r.o,
MK Interiér & Styl s.r.o,
6. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
MK Interiér & Styl s.r.o.
MK Interiér & Styl s.r.o.
5. Prosinec, 2023.
S NOVA ET VETERA jsme úspěšně dokončili několik projektů. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit. Lidský a profesionální přístup, jak ze stran majitelů, tak zaměstnanců.
Iva Komisarenková
Iva Komisarenková
20. Listopad, 2023.
Ráda bych doporučila společnost Nova Et Vetera. Komunikace s nimi byla velmi příjemná, rychlá a ochotná. Velké poděkování patří Dianě H. a Tomášovi S. za jejich profesionalitu. Byla to skvělá spolupráce a už se těším na další.
Anna Brozkova
Anna Brozkova
19. Listopad, 2023.
Dobrý den, koupili jsme od této společnosti byt. Celým procesem nás provázel pan Tomáš Staněk. Vždy byly dodrženy všechny termíny a obchod proběhl velmi rychle a pohodově. Po realizaci koupě bytu se vyskytl problém. Firma se však zachovala velmi férově a prostřednictvím pana Staňka jsme dostali kompenzaci. Tímto velmi oceňuji, že lidem z Nova et Vetera záleží na spokojenosti zákazníků a přejeme jim mnoho dobrých obchodů a spokojených zákazníků i v budoucnosti. Máme dobrý pocit a firmu můžeme doporučit. ❤️
Iveta Prokopova
Iveta Prokopova
11. Listopad, 2023.
Férové jednání, slušnost, vstřícnost, profesionalita. Doporučuji.
Petr Hloušek
Petr Hloušek
9. Listopad, 2023.
Při prodeji bytu pro mého klienta, jsem se potkal se společností NOVA ET VERERA v roli kupujícího. Jednání bylo korektní, rychlé a vše co bylo domluveno platilo na 100%. Děkuji panu Pelcovi a jeho kolegům za spolupráci a hladký průběh transakce.
Tomáš Pfob
Tomáš Pfob
9. Listopad, 2023.
Firmu jsem oslovil ohledně kompletní rekonstrukce panelákového bytu 3+1, ve výsledku vznikl byt 4+kk. Perfektní přístup a jednání s vedení společností. Zejména pan Aldar, p. Pelc a p. Staněk, rekonstrukce se zdařila a mohu firmu jen doporučit! Cenový rozpočet dodržen do maximální spokojenosti a doba realizace také.
Šárka Sabová - realitní makléřka
Šárka Sabová - realitní makléřka
9. Listopad, 2023.
Pružná a bezproblémová spolupráce při koupi bytu od mého klienta.
Lucie Vlčková
Lucie Vlčková
6. Listopad, 2023.
Milé, rychlé a pohodové jednání. Mohu doporučit.
Petr V.
Petr V.
23. Říjen, 2023.
Dobrý den vážené dámy a pánové ze společnosti Nova et Vetera, rád bych ocenil Váš velmi profesionální přístup, výraznou pozornost k detailům a kvalitě rekonstrukce bytové jednotky, bezproblémový až přátelský průběh komunikace od prohlídky, rezervace, podpisu smluvní dokumentace až po následné hledání vhodného nájemce a předání bytové jednotky. Plynulost a rychlost celého procesu byly téměř nepřekonatelné. Děkuji za Vaši skvělou práci a těším se někdy příště na další spolupráci. Petr Vítek

Máte zájem o koupi bytu z naší neveřejné nabídky se slevou až 5 % ?

Při koupi bytu ve fázi rekonstrukce budete mít nejen slevu, ale i možnost bezplatně rozhodnout o designu Vašeho bytu ve spolupráci s naší designérkou.
Pokud chcete obdržet naší aktuální nabídku bytů v rekonstrukci a být prvním, kdo se dozví o nově připravovaných bytech, vyplňte formulář níže.

Odesláním vyplněného formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Are you intrested in buying an apartment from our private offer with a discount of up to 5% ?

When purchasing an apartment in the reconstruction phase, you will not only receive a discount but also have the opportunity to freely decide on the design of your apartment in collaboration with our designer.
If you want to receive our current offer of apartments under renovation and be the first to find out about newly prepared units, please fill out the form below.

After clicking the submit button, you automatically consent to the processing of personal data.