Exceptional homes
from ordinary apartments

About us

Our team manages and develops a technology platform that coordinates renovations, efficiently allocates craftsmen, supplies buildings with materials from warehouses, creates unique interiors in each apartment, and enables the completion of quality and fast renovations.

We sell apartments with kitchens and appliances, yet they are a more affordable and sustainable alternative to new construction. We have reconstructed and sold 100+ apartments which makes us one of the largest suppliers of reconstructed apartments on the Czech real estate market.

Real estate offer

We currently offer for sale the following properties. All apartments are completely renovated to a high standard.

References

Alpár Nemes
Alpár Nemes
22. Prosinec, 2022.
Very professional and elegant throughout the process, excellent communication.
Anet Sopiyev
Anet Sopiyev
15. Prosinec, 2022.
Very professional tym, it was a great pleasure to buy amazing apartment from you guys. Thanks a lot and wish you all the best🍾
Zbynek Nejedly
Zbynek Nejedly
6. Prosinec, 2022.
Se společností NOVA ET VETERA realizovala naše realitní kancelář RK Pokorný již tři prodeje bytů na Žižkově a v Michli. Všechny tři transakce proběhly ze strany NOVA ET VETERA hladce s maximální snahou vyřešit nastalé komplikace a vyjít prodávajícím vstříc. Spolupráce s panem Pelcem byla bezproblémová a vždy platilo to na čem jsme se dohodli.
Jan Cemper
Jan Cemper
5. Prosinec, 2022.
Tato společnost přes naší realitní kancelář Mělnická realitní s.r.o. zakoupila nemovitost v Praze Krči. Vše proběhlo v pořádku bez komplikací.
Petr Hornát
Petr Hornát
2. Prosinec, 2022.
DOPORUČUJI! Tato společnost ode mne kupovala byt v Praze a její služby mohu jen doporučit. Naprosto férové a rychlé jednání, bleskové zaplacení kupní ceny skrze bezpečnou úschovu vedlo ke spokojenosti obou stran. Těším se na další spolupráci!
David Evropejský
David Evropejský
1. Prosinec, 2022.
Společnost mohu ze strany zprostředkovatele při prodeji nemovitosti jedině doporučit, vystupovala od počátku jako seriózní zájemce o koupi bytu, jednání probíhalo rychle, efektivně a vše, na čem jsme se dohodli, bylo naplněno do puntíku.
Mario Dufala
Mario Dufala
27. Říjen, 2022.
Koupil jsem od této společnosti byt. Jsem maximálně spokojen.
Tereza Hubáčková
Tereza Hubáčková
2. Říjen, 2022.
Se společností NOVA ET VETERA, s.r.o. jsme realizovali koupi našeho bydlení - 4+kk bytu v Praze. Od prvopočátku jsme byli mile překvapeni přátelskou a zároveň profesionální stránkou věci při jednání a všech náležitostech spjatých s naším vysněným bydlením. Co velice oceňujeme, je slušnost, vstřícnost, rychlost při jednání a maximální časová flexibilita ať už při prohlídkách bytů, tak při právních náležitostech a osobních setkáních. Vše bylo řešeno prakticky obratem při zachování vysokého standardu. Speciální poděkování patří panu T. Staňkovi při prvotních krocích v rámci prohlídek a zodpovídání dotazů. Dále bychom rádi poděkovali panu A. Tsybyktarovovi a panu Pelcovi z managementu společnosti za rychlé řešení administrativních a právních záležitostí. Velice si vážíme nejen profesionality spojené s realitní činností, ale především lidského přístupu. Společnost a její tým velice rádi doporučíme všem, kteří hledají reprezentativní a příjemné bydlení a záleží jim na tom, aby spolupráce probíhala k maximální spokojenosti obou stran. Velice za naši rodinu ještě jednou děkujeme a třeba se v budoucnu ještě setkáme 🙂 Petr a Tereza Hubáčkovi s rodinou
TRUMP IT UP !
TRUMP IT UP !
26. Září, 2022.
Velmi povedené zpracování rekonstrukce kanceláří!
Josef Dvořák
Josef Dvořák
26. Září, 2022.
Skvělý přístup, velmi precizní práce a férové jednání.